Dzisiaj jest niedziela, 26 czerwca 2022 r.
Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Aktualności :: O nas :: Sprawozdania :: Statut :: Kontakt :: Linki
AKTUALNOŚCI
1% - Nasze kampanie KRS 0000239089
Dodano: 2011-04-22

1% - JEDEN TALENT.

Chcesz przekazać z podatku organizcji ? Możesz to zrobić od 1 stycznia do 30 kwietnia a nawet do 30 czerwca każdego roku 

Prowadzimy akcje informacyjne namawiające do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz organizacji i placówek zajmującymi się edukacją i wychowaniem.

Organizując w 2010 roku 1 Piknik Absolwentów otwierający program wspomagania edukacji, czyli Festiwal Na Rzecz Edukacji, ze zdumieniem odkryliśmy, że niewiele osób a zwłaszcza instytucji dotuje edukację. Wszyscy podkreślają wagę problemu, ale żeby wyłożyć określoną kwotę, to już nie. Ewentualnych darczyńców namawialiśmy do przekazywania symbolicznych 100 zł. Po głębszym zbadaniu sprawy okazało się, że to samo dotyczy nauki. W większości tzw. środowisk lepiej widziane jest dotowanie strefy zdrowia, ochrony zwierząt. Dzieciom i mlodzieży zagubionym w labiryntach edukacji niewielu chce pomagać.

Apele o wspieranie edukacji wysyłają przez nas (w formie nagrania filmowego) niżej wymienione osoby i ich środowiska:
Danuta Błażejczyk, Ewelina Flinta, Katarzyna Groniec, Majka Jeżowska, członkowie zespołu KOMBII, Andrzej Krzywy z zespołem, Piotr Machalica, kabaret OT.TO, Sidney Polak, Stanisław Soyka, Andrzej Supron, Paweł Urbański, firma WARBUD, Anna Wyszkoni, Łukasz Zagrobelny.

Filmy są na stronie  www.narzecz-edukacji.pl

A są też z nami >>> inni Przyjaciele 

Dołączyły do nas rozgłośnie radiowe prowadząc akcję:


Spoty radiowe, emitowane były w stacjach radiowych 1 Programu Radiowego czy należących do Grupy Radiowej AGORY, a są to: dwie sieci loklane, Złote Przeboje i Radio Roxy oraz ponadregionalne Radio TOK FM. Radio Złote Przeboje, dociera do słuchaczy w 19 miastach, Radio Roxy to 8 stacji, natomiast ponadregionalne radio TOK FM - pierwsze radio informacyjne jest obecne w 10 najważniejszych w Polsce ośrodkach miejskich. Także Polskie radio, program Cztery Pory Roku.
 
Nasze tegoroczne programy dotacyjne >>>>>

Zgodnie z zawartymi umowami, wpłacone dotacje celowe w 100% przekazywane są na konto beneficjenta najpóźniej do około 30 października.

Informacje o naszych staraniach o dotacje w formie przekazania 1% znajdują się na niżej wymienionych stronach i portalach:
www.fundusz-stypendialny.pl
www.warszawskieforumoswiatowe.pl
www.oswiataniepubliczna.pl
www.akademia-kultury.edu.pl
www.retoryka.pl
www.21slo.edu.pl
www.babielato.pl

 Nasz KRS 0000239089

 

Nasz KRS 0000239089

Powered By RiseNet CMS © 2022
proudwatches.com replica watches breitling replica omega replica omega replica rolex gmt master replica omega replica rolex replica