Dzisiaj jest środa, 19 stycznia 2022 r.
Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Aktualności :: O nas :: Sprawozdania :: Statut :: Kontakt :: Linki
AKTUALNOŚCI
Wioska Odkrywania Talentów
Dodano: 2019-01-05

 Wioska 

 

Od 2016 roku w Puszczy Bolimowskiej, w Zaścianku Babie Lato powstaje Wioska Odkrywania Talentów. Realizując dla dzieci i młodzieży różne programy rekracyjne, artystyczne, sportowe, sprawnościowe organizatorzy starają się wyłowić talenty nie tylko w tych specjalnościach.

W 2017 roku Ośrodek Rozwoju Edukacji przyznał Wiosce certyfikat Miejsca Odkrywania Talentów.

W Wiosce zapewniona jest opieka wychowawcza oraz merytoryczna instruktorów, artystów, sportowców z danej dziedziny. Zapewnione są materiały programowe oraz posiłek.    

Zajęcia kończy posumowanie i przy zajęciach stacjonarnych wykonanie dokumentacji fotograficznej na DVD i przekazanie płytki kierownikowi grupy.

Uczestnicy dostają dyplom poświadczający udział w zajęciach. Kierownik grupy informowany jest o szczególnie utalentowanych uczestnikach czy to plastycznie czy społecznie.

Proszę zapoznać się z programami.

 

 Wioska Odkrywców Talentów

 

W 2018 roku do współpracy przy tworzeniu Wioski włączyła się fundacja Społeczny Fundusz Stypendialny. Dzięki wsparciu programowemu i finansowemu Wioska wzbogaciła się o materiały programowe dla półkolonii, zaplecze mini ZOO, mini golf, zaplecze rekreacyjne dla dzieci.

Program i rozwój Wioski mozna wspomóc przekazując 1% z rocznego podatku. 

 

Wystarczy podać KRS 0000239089 i dopisać "Na rzecz Wioski Talentów".

W roku 2019 z ewentualnych wpływów darowizn oraz z  , rozbudowane zostanie: zaplecze socjalne, tor przeszkód, zaplecze mini ZOO oraz mini Golf. Planowane jest tez zaplecze kolonii na 2020 rok.

 

 

 

 

 

 

Powered By RiseNet CMS © 2022
proudwatches.com replica watches breitling replica omega replica omega replica rolex gmt master replica omega replica rolex replica