Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwca 2024 r.
Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Aktualności :: O nas :: Sprawozdania :: Statut :: Kontakt :: Linki
Łukasz Zagrobelny

Łukasz Zagrobelny 

Ja miałem o tyle dobrą i wygodną sytuację z racji tego, że chodząc do szkoły podstawowej i średniej równocześnie popołudniami chodziłem do szkoły muzycznej. Nauczyciele byli dumni z tego, że mają w swojej klasie człowieka, który uczy sie też w szkole muzycznej i będzie muzykiem. Pomagali mi, ale był nauczyciel, który uparł się, że zrobi ze mnie fizyka, a ja też się zaparłem, że fizyki nie będę się uczył. Skończyło się to powtarzaniem klasy.  Kliknij zdjęcie, jeżeli chcesz zobaczyć film i wysłuchać wspomnień z czasów szkolnych. Oni i my gramy z jednej partytury.  Zobacz i posłuchaj moje szkolne wspomnienia i uwagi na temat edukacji >>>filmowym wywiadzie.

Przekazując  fundujesz >>>stypendia dla wielu, dla tych zdolnych i dla tych którzy postanowili polubić uczenie się. Kilkanaście godzin lekcji z każdego przedmiotu - przez Internet - kosztuje tylko 12 zł, a za 60 zł można wykupić roczny interaktywny kurs języka obcego. Najpilniejsi spotykają się w "realu".

Powered By RiseNet CMS © 2024
Replica Uhren Deutschland kopior klockor rolex replica replica taschen omega replica omega replica zapatos Golden Goose replica rolex replica