Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwca 2024 r.
Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Aktualności :: O nas :: Sprawozdania :: Statut :: Kontakt :: Linki
Paweł Urbański

PAWEŁ URBAŃSKI

Ja kiedyś widziałem, ale w wieku 13 lat straciłem wzrok w ciągu 24 godzin. To faktycznie wtedy myślałem, że to już jest koniec. Jak się okazało był to koniec widzenia, ale nie koniec możliwości i to takich możliwości jak wyjazd do międzynarodowej szkoły, normalne studia czy wyprawy górskie na góry z korony Ziemi i ta satysfakcja bycia sobie żaglem, sterem i okrętem, czyli posiadanie własnej firmy.     

Kliknij zdjęcie, jeżeli chcesz zobaczyć film i wysłuchać wspomnień z czasów szkolnych. Oni i my gramy z jednej partytury. Zobacz i posłuchaj moje szkolne wspomnienia i uwagi na temat edukacji >>>filmowym wywiadzie.

 

 - JEDEN TALENT  <<<< POSŁUCHAJ

Przekazując  fundujesz >>>stypendia dla wielu, dla tych zdolnych i dla tych którzy postanowili polubić uczenie się. Kilkanaście godzin lekcji z każdego przedmiotu - przez Internet - kosztuje tylko 12 zł, a za 60 zł można wykupić roczny interaktywny kurs języka obcego. Najpilniejsi spotykają się w "realu".

Powered By RiseNet CMS © 2024
Replica Uhren Deutschland kopior klockor rolex replica replica taschen omega replica omega replica zapatos Golden Goose replica rolex replica